WAKACYJNA SCENA

Ogłaszamy nabór na półkolonię: warsztaty wokalno-teatralne dla dzieci w wieku ok. 10-13 lat.

Szukasz ciekawych zajęć dla dziecka na wakacje? Organizujemy 5-dniowe, wakacyjne warsztaty wokalno-teatralne, które pomogą Twojemu dziecku zbudować pewność siebie oraz poznać świat teatru i śpiewu.

Wspierasz – zyskujesz!

Zapisz się na newsletter na dole strony, by otrzymać rabat 20 zł na półkolonię!

Kiedy

Codziennie spotkania w godzinach 11:00-14:30.

Do wyboru terminy w lipcu 2023:

3-7 lipca
10-14 lipca
17-21 lipca
24-28 lipca

Gdzie

Jak działamy?

Zajęcia teatralne oraz wokalne, budowanie pewności siebie. Nauka przez zabawę z dwoma pedagogami. Przyjazna atmosfera i integracja.

Organizacja

Koszt 5-dniowych warsztatów to 499 zł za całość. Zapewniamy dzieciom poczęstunek i napoje.

Dzieci śpiewające piosenki podczas warsztatów teatralnych.

Nauka, ale też zabawa i relaks!

Nasze 5-dniowe warsztaty skupiają się na nauce przez zabawę, co pozwala na integrację i współpracę z innymi dziećmi. Podczas warsztatów uczymy podstaw ruchu scenicznego, właściwej postawy ciała i głosu oraz rozwijamy umiejętności wyrażania emocji i myśli. Dzięki tym zajęciom, Twoje dziecko nabierze wprawy i śmiałości w śpiewaniu oraz wyrażaniu siebie.

Warsztaty to doskonała forma, by Twoje dziecko mogło zapoznać się ze światem muzyki. Kto wie, może rozwinie się to w piękną pasję? Zajęcia pozwolą dziecku doświadczyć czym jest teatr, śpiew i ruchu sceniczny oraz uwrażliwią je na świat muzyki.

W dobrych rękach

Nasza wykwalifikowana kadra pomoże Twojemu dziecku wzmocnić szacunek do samego siebie i innych, a także rozwijać asertywność oraz empatię. Podczas warsztatów dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach teatralnych i wokalnych oraz wystąpią na wspólnym występie, podczas którego zaprezentują to, czego się nauczyły.

Jeśli więc szukasz ciekawych i wartościowych zajęć wakacyjnych dla swojej pociechy, które pozwolą na jego rozwój poprzez muzykę i teatr – serdecznie zapraszamy!

Rozwój i pewność siebie

Warsztaty wokalno-teatralne to świetna okazja, aby pobudzić kreatywność Twojego dziecka. Podczas zajęć dzieci będą miały okazję zacząć od prostych zabaw głosem, aż do nauki pełnej piosenki oraz występu.

Nauczymy je dobrych nawyków – od prawidłowej postawy i oddechu, po właściwą emisję głosu i zachowanie na scenie, a to wszystko w formie ciekawych zabaw. Zajęcia te będą dla Twojego dziecka wspaniałą przygodą!

podstawy aktorstwa i ruchu scenicznego

zajęcia ruchowe, budowanie pewności siebie

emisja i impostacja głosu

nauka wyrażania emocji

eliminacja stresu, nabranie sił

prawidłowy oddech i postawa

Zapisz dziecko na warsztaty!

Zapraszamy do zapisów. Liczba miejsc jest ograniczona. Napisz wiadomość lub zadzwoń – podamy Ci szczegóły dotyczące warsztatów. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Kontakt

Wspierasz – zyskujesz!

  Dziękujemy! Mamy nadzieję, że spotkamy się na warsztatach 🙂

  Rabat zostanie naliczony przy płatności za całe warsztaty. Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły. Wspierajmy się wzajemnie. Zapisując się na newsletter, pomagasz nam promować naszą pracę, będziesz otrzymywać ciekawe wiadomości na temat nauki śpiewu, rabaty oraz ważne informacje. Nie lubimy spamu, wysyłamy tylko ważne lub wartościowe wiadomości. Za to wsparcie chcemy odwdzięczyć się rabatem na letnie warsztaty 🙂 Dlatego wypełnij formularz prawdziwymi danymi kontaktowymi.

  Jeśli zdecydujesz się, by Twoje dziecko uczestniczyło w warsztatach, skontaktuj się z nami. Aby zarezerwować miejsce w grupie warsztatowej należy wpłacić bezzwrotny zadatek w wysokości 100 zł na nasze konto (lub zapłacić gotówką w siedzibie firmy; kwota zaliczki wlicza się w cały koszt warsztatów). Numer konta podajemy poniżej. Jeśli jeszcze się zastanawiasz – skontaktuj się z nami, przekażemy Ci wszystkie informacje.

  Dane do wpłaty zaliczki

  Numer konta: 39102030170000280205215464

  Dane do płatności:

  SZUMILO ART FORUM GROUP Agnieszka Justyna Szumiło
  ul. Powstańców Warszawy 1
  59-220 Legnica

  Tytuł płatności: Zadatek warsztaty + (imię i nazwisko dziecka)

  Kwota: 100 zł

  Przed warsztatami poprosimy także o podpisanie zgody na publikację wizerunku dziecka na naszych mediach społecznościowych (na potrzeby opublikowania relacji z warsztatów). Wszelkie alergie dziecka (oferujemy poczęstunek i napoje podczas zajęć) i dodatkowe uwagi prosimy zgłaszać telefonicznie lub e-mailowo.

  *osobom, które wypiszą się z newslettera zaraz po zapisie (lub w krótkim czasie) nie przysługuje rabat. Szanujmy swoją pracę i wzajemną pomoc. Aby rabat został uwzględniony zapisz się na newsletter na tej stronie, na której jesteś, nie na innych podstronach kontaktowych.