Półkolonia “Wakacyjna scena” – warsztaty wokalno-teatralne dla dzieci

Aby dowiedzieć się więcej o warsztatach i zapisach, zapraszamy na naszą stronę WAKACYJNA SCENA (kliknij tutaj) – znajdziesz tam formularz kontaktowy, a za zapis na newsletter otrzymasz zniżkę na warsztaty!

Kreatywne wakacje w ART FORUM

Twoje dziecko marzy o tym, by poznać tajniki teatru i śpiewu? Zapraszamy na 5-dniową kolonię: warsztaty wokalno-teatralne stworzone specjalnie dla dzieci! Otwieramy nabór na wakacyjną edycję!

Gdzie i kiedy odbędzie się półkolonia

Warsztaty odbywać się będą codziennie w godz. 11:00-14:30 w Legnicy, w siedzibie SZAFG (ul. Mickiewicza 36B).

Terminy do wyboru:

3-7 lipca

10-14 lipca

17-21 lipca

24-28 lipca

Kontakt

Dla kogo?

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku około 10-13 lat.

Czego uczymy?

Nasze zajęcia nie tylko rozwijają umiejętności wokalne, ale również budują pewność siebie i świadomość życiową. Dzięki nauce przez zabawę, Twoje dziecko będzie miało możliwość wyrażania swoich emocji, co pomoże mu wykształcić swobodę w wyrażaniu siebie. Ponadto, podczas warsztatów dzieci poznają podstawy ruchu scenicznego i nauczą się właściwej postawy ciała i głosu. Zabawy teatralne i wokalne pobudzą kreatywność Twojego dziecka, a nauka podstawowego warsztatu aktorskiego pozwoli mu rozwijać umiejętności sceniczne. W trakcie warsztatów dzieci będą miały okazję wczuć się w muzykę i twórczo ją interpretować.

Jednocześnie, nasze zajęcia promują wartości takie jak szacunek do samego siebie i innych, budowanie empatii oraz zachęcają do współpracy. Na koniec warsztatów dzieci zaprezentują swoje umiejętności podczas występu, który będzie doskonałą okazją do integracji i wzajemnego wsparcia. Zapewniamy właściwą opiekę i profesjonalne prowadzenie zajęć przez naszych doświadczonych trenerów. Zapraszamy na wakacyjne warsztaty wokalno-teatralnych – daj swojemu dziecku niezapomniane doświadczenie artystyczne!

Aby dowiedzieć się więcej o warsztatach i zapisach, zapraszamy na naszą stronę WAKACYJNA SCENA (kliknij tutaj) – znajdziesz tam formularz kontaktowy, a za zapis na newsletter otrzymasz zniżkę na warsztaty!

#warsztaty #szkołaśpiewu #jedynatakaszkoła #dladzieci #wakacje #lekcjeśpiewu #naukaśpiewu #kursśpiewu #teatr #szumiloartforum #artforum #szumilo #uczymysię #zdroweciałozdrowygłos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz lub opinię oświadczasz, że zapoznałeś się i zgadzasz z Regulaminem dodawania opinii.