Kontakt

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub poprzez formularz. Służymy pomocą! Szukasz lekcji śpiewu dla siebie lub bliskiej osoby? Zastanawiasz się jak to wygląda? Skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy.

Zadzwoń:

+48 606 484 424

Napisz:

kontakt@szumiloartforum.pl
agnieszka@szumiloartforum.pl

Miejsce zajęć lekcyjnych:

Adama Mickiewicza 36B, 59-220 Legnica

Adres korespondencyjny:

Powstańców Warszawy 1, 59-220 Legnica

Tu nas znajdziesz

Masz pytania? Napisz do nas!

Poniżej znajdziesz formularz kontaktowy – napisz do nas wiadomość. A jeśli chcesz otrzymywać raz na jakiś czas ciekawe informacje o nauce śpiewu, warsztatach, rabatach i ważnych wydarzeniach w ART FORUM – zaznacz checkbox “Zapisz się na newsletter”. Gorąco do tego zachęcamy! My też nie lubimy SPAMu, więc wysyłamy jedynie najciekawsze wiadomości ze świata muzyki, treści motywacyjne oraz rozwojowe i informacje dotyczące działalności ART FORUM.

    Dlaczego prosimy Cię o te dane? Chcemy jak najlepiej dopasowywać nasze wiadomości oraz oferty do Twoich potrzeb i zainteresowań. Nie chcemy wysyłać niechcianych wiadomości niedopasowanych (np. do tego, w jakim mieście na co dzień mieszkasz).

    Wysyłając wiadomość poprzez formularz i/lub zapisując się na newsletter oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką prywatności serwisu www.szumiloartforum.pl oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez SZUMILO ART FORUM GROUP Agnieszka Justyna Szumiło, Powstańców Warszawy 1, 59-220 Legnica, udostępnionych przeze Ciebie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczasz, że są Ci znane cele przetwarzania danych oraz uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kontakt@szumiloartforum.pl lub agnieszkacanto@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny i polityka plików cookies