Zapis na newsletter

Chcesz pozostać na bieżąco z wydarzeniami w naszej szkole śpiewu? Zapisz się na nasz newsletter, a będziesz otrzymywać aktualizacje na temat niesamowitych możliwości, jakie oferuje nauka śpiewu – o koncertach, warsztatach, rabatach, ale też cenną wiedzą na temat nauki śpiewu!

Dlaczego warto się zapisać?

  • Artykuły edukacyjne: Dowiesz się więcej o technikach śpiewu, poprawie brzmienia i dbaniu o głos dzięki naszym artykułom eksperckim.
  • Warsztaty i zajęcia: Będziesz na bieżąco z naszymi planami warsztatów tematycznych oraz regularnych i dodatkowych zajęć, które pomogą Ci rozwijać umiejętności!
  • Koncerty i wydarzenia: Zyskujesz dostęp do informacji o naszych koncertach i występach, abyś mógł doświadczyć niesamowitych uczt muzycznych.
  • Rabaty i promocje: Nie przegapisz okazji na skorzystanie z rabatów i promocji dla naszych subskrybentów na zajęcia, warsztaty, czy koncerty!

Nie czekaj dłużej! Zapisz się już teraz, aby dołączyć do naszej społeczności pasjonatów muzyki zgodnie z naszym motto “Idę dalej i mierzę wysoko!”