Przykładowe lekcje oraz występy

Przed rozpoczęciem zajęć z nauki śpiewu oraz w trakcie własnego rozwoju, ważne jest, aby zobaczyć przykładowe prace i występy innych. Proces nauki składa się z wielu elementów, a w ART FORUM regularnie udostępniamy filmy z zajęć naszych podopiecznych, którzy znajdują się na różnych etapach nauki. Naszym celem jest motywowanie zarówno obecnych uczniów, jak i osób, które dopiero myślą o rozpoczęciu nauki.

Każdy film przedstawia różnorodność zajęć w naszej placówce. Bez względu na rodzaj głosu i cel, możemy zagwarantować jedno – po zajęciach u nas będziesz świadomy swojego głosu i odnajdziesz właściwą dla siebie ścieżkę wokalną.

Oferujemy zajęcia dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy ciekawe zadania, które rozwiną Twój głos. Wydobędziemy z Ciebie ukryty potencjał. Przekonasz się, że pokochasz muzykę, kiedy przekroczysz próg ART FORUM!

Zobacz inne występy

Jeśli chcesz obejrzeć także inne występy uczniów oraz Zespołu Wokalnego Art Forum Voices – zapraszamy na nasz kanał na YouTube oraz konta na Facebooku i Instagramie: