Rozśpiewane Wakacje – promocja na lekcje śpiewu -25% w Art Forum

Inwestuj w siebie i spełniaj marzenia

Przed Tobą wakacje pełne możliwości! Wykorzystaj ten czas na rozwijanie swoich pasji i inwestowanie w siebie! Nasza szkoła śpiewu ART FORUM z oddziałami w Legnicy, Chojnowie i we Wrocławiu zaprasza Cię do udziału w naszej wakacyjnej promocji -25% na indywidualne i grupowe zajęcia z nauki śpiewu! To doskonała okazja, aby rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z muzyką.

Wspólne śpiewanie mamy i córki, nauka śpiewu w szkole Art Forum

Kreatywne wakacje pełne pasji i rozwoju

Spędź te wakacje w sposób kreatywny i inspirujący! Nasze warsztaty wokalne, lekcje śpiewu i zajęcia artystyczne są skrojone na miarę Twoich potrzeb, niezależnie od poziomu zaawansowania. U nas każdy znajdzie miejsce, aby rozwijać swoje umiejętności wokalne i odkryć nieznane dotąd obszary swojego talentu. Przyjdź do nas sam lub przyprowadź ze sobą przyjaciela, aby razem czerpać radość ze wspólnej nauki i twórczego wypoczynku. Promocja obowiązuje na wszystkie pakiety zajęć – niezależnie, czy interesuje Cię na razie 1 lekcja w miesiącu czy 4 lub więcej.

Wspólne śpiewanie w szkole śpiewu Art Forum. Młoda dziewczyna i chłopak z mikrofonami

Inwestuj w przyszłość i rozwijaj miękkie kompetencje

Nauka śpiewu to nie tylko zdobywanie umiejętności wokalnych, ale także rozwijanie miękkich kompetencji, które są niezwykle cenne w dzisiejszym świecie i będą wyjątkowo cenny w kolejnych latach. Poprzez naukę śpiewu, rozwijasz wrażliwość, asertywność i kreatywność, które są niezbędne w wielu obszarach życia, właściwie w każdej dziedzinie życia oraz pracy – od pracy prawnika, po aktora, czy inżyniera. Wyobraźnia to podstawa wielu zawodów i umiejętność (którą da się wykształcić), która poprawia jakość życia i ułatwia osiąganie sukcesów. Szkoła śpiewu Agnieszki Justyny Szumiło – Art Forum Group to wyjątkowy Instytut edukacji i rozwoju, daje Ci możliwość zdobycia nie tylko umiejętności muzycznych, ale także cennych kompetencji społecznych. Każdego traktujemy indywidualnie, zajęcia prowadzimy holistycznie – tak, byś rozwijał się całościowo, jako człowiek.

Szczęśliwa kobieta

Jak nauczyć się śpiewać?

Czego Cię nauczymy? Nasza oferta obejmuje kształcenie na wielu poziomach:

Technika śpiewu:

  1. Emisja oraz impostacja głosu i dykcja – nauczysz się kontrolować i wykorzystywać swoje naturalne brzmienie w sposób właściwy i wyrazisty.
  2. Stylistyka muzyczna – poznasz różne style muzyczne i nauczysz się dostosowywać swoje wykonania do charakteru utworów.
  3. Prawidłowy oddech – nauczymy Cię technik oddechowych, które są kluczowe dla wydobywania pełnego potencjału wokalnego.

Dodatkowo oferujemy:

  1. Śpiew indywidualny oraz zespołowy – zapewniamy możliwość rozwijania zarówno umiejętności solowych, jak i pracy w grupie, ucząc harmonijnego współbrzmienia z innymi wokalistami.
  2. Ruch sceniczny i aktorstwo – nauczysz się wykorzystywać przestrzeń sceniczną, ekspresję ciała i interpretację tekstów, aby stworzyć pełne emocji i dynamiczne występy.
  3. Wzmacnianie i usprawnianie pamięci – podczas nauki różnych utworów muzycznych rozwiniemy Twoją pamięć muzyczną, co pozwoli Ci swobodnie opanować nawet skomplikowane melodie.
  4. Oswajanie tremy – nauczymy Cię technik radzenia sobie ze zdenerwowaniem i tremą, abyś mógł pewnie występować na scenie i być bardziej śmiały w życiu codziennym.
  5. Ogólny rozwój w dziedzinach humanistycznych i artystycznych – poprzez naukę śpiewu rozwijamy umiejętności w obszarze sztuki, kreatywności, wrażliwości i komunikacji.

Nie zwlekaj! Zapisz się na nasze zajęcia z nauki śpiewu już teraz i wykorzystaj promocję -25% na całe wakacje. To czas, aby inwestować w swoją przyszłość, spełniać marzenia i rozwijać swoją pasję muzyczną. Zapraszamy dzieci i dorosłych do naszych oddziałów w Legnicy, Chojnowie i we Wrocławiu. Dołącz do naszej muzycznej rodziny i przeżyj niezapomniane wakacje pełne muzyki i twórczego rozwoju!

Po prostu napisz do nas lub zadzwoń – zrób pierwszy krok, a całą resztą – pomożemy 🙂

Zadzwoń:

+48 606 484 424

Napisz:

kontakt@szumiloartforum.pl

Oferta dotyczy grup 2–4 osobowych (zaproś kolegów, koleżanki do wspólnej nauki!) oraz indywidualne lekcje dla nowych klientów przy rezerwacji terminów na 8 lekcji w wakacje (do 4 sierpnia) lub min. 4 lekcje na dowolny miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz lub opinię oświadczasz, że zapoznałeś się i zgadzasz z Regulaminem dodawania opinii.