Szybki kurs śpiewania kolęd i pastorałek 1, 8, 15 grudnia

Hej, ludzie, idą Święta! A wraz z nimi zapraszamy na szybki kurs śpiewu kolęd i pastorałek dla każdego!

🌲🎤 Marzysz o tym, aby poczuć prawdziwą magię świąt? Pragniesz bliskości, radości i pełni atmosfery Bożego Narodzenia? Chcesz poznać nowych ludzi, odkryć lub rozwijać swoją pasję i móc cieszyć się z pięknego śpiewania kolęd? Zapisz się już dziś na szybki kurs w SZUMILO ART FORUM!

🔔 Dlaczego warto wziąć udział w kursie?

✨ Magiczna Atmosfera Świąt: razem odkryjemy piękno tradycyjnych kolęd i pastorałek, wprowadzając Cię w magiczną atmosferę Bożego Narodzenia.

🎄👫 Bliskość i integracja: to doskonała okazja, aby spędzić czas z innymi, poczuć ciepło wspólnoty i poznać nowych, równie entuzjastycznych ludzi. To też doskonały czas, by wspólnie – z rodziną, czy znajomymi spędzić twórczo czas!

🎤 Rozwój osobisty: niezależnie od poziomu zaawansowania, zapraszamy na kurs śpiewania kolęd. Nie martw się, jeśli wcześniej nie śpiewałeś. Na kursie poznasz tajniki śpiewu pod okiem doświadczonej kadry.

🌈 Redukcja stresu: śpiewanie to doskonały sposób na oderwanie się od codziennego zgiełku i odstresowanie się. Pozwól sobie na chwilę relaksu i radości! Zatrzymaj się w przedświątecznym pędzie, zrób coś dla siebie lub dla bliskich.

🎶 Zdrowe śpiewanie: na kursie zadbamy, abyś poznał podstawy śpiewu, poprawił swoją dykcję i nauczył się wydobywać pełen potencjał swojego głosu, dbając o prawidłową emisję i impostację głosu.

🌬️ Prawidłowy oddech: nauka śpiewania to także nauka prawidłowego oddechu – właściwa technika nie tylko poprawi jakość Twojego śpiewu, ale także przyniesie korzyści dla zdrowia i samopoczucia.

🎭 Nauka i zabawa: dbamy o wysoką jakość kształcenia, ale równie ważne jest, by uczyć się w sposób przyjemny, mieć frajdę ze wspólnego śpiewania i cieszyć się atmosferą wsparcia i rozwoju – stawiamy na zdrowy balans! To dobra inwestycja w siebie lub prezent dla bliskich! Możesz przyjść sam lub z przyjacielem, znajomymi, rodziną.

🎁 Kurs: Cena za cały kurs: 200 zł/osobę. Zniżka 50 zł dla rodzin – zapisz się razem z bliskimi!

📅 Kiedy? 3 spotkania po 2 godziny w piątki 1, 8 i 15 grudnia 2023, godz. 18:00.

📍 Gdzie: SZUMILO ART FORUM GROUP Agnieszka Justyna Szumiło ul. Mickiewicza 36B 59-220 Legnica

📞 Kontakt: Więcej informacji pod nr telefonu 606 484 424 lub na kontakt@szumiloartforum.pl Niech te święta będą niezapomniane, pełne muzyki, bliskości i radości!

🎶✨ #ŚpiewajZNami #KursŚwiąteczny #MagiaŚwiąt #Integracja #RadośćŚpiewu #NaukaŚpiewu #Kolędy #SzumiloArtForum #ArtForum #Szumiło #WSzkołaŚpiewu #Legnica #Warsztaty #Śpiewanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz lub opinię oświadczasz, że zapoznałeś się i zgadzasz z Regulaminem dodawania opinii.