Warsztaty Wokalne nad jeziorem 16-18 sierpnia

🎵🌞 WAKACYJNE WARSZTATY WOKALNE NAD JEZIOREM! 16-18 sierpnia 2023 🌊

Chcesz połączyć wypoczynek nad jeziorem z nauką czegoś nowego? Szumilo Art Forum wraz z Zespołem Wokalnym Art Forum Voices zapraszają na warsztaty wokalne, które odbędą się nad malowniczym jeziorem!

➡️ Kiedy: 16-18 sierpnia

➡️Gdzie: w urokliwej miejscowości Wieleń Zaobrzański (woj. wielkopolskie).

Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w śpiewaniu – to doskonała okazja, by zobaczyć, jak wygląda nauka, a przy okazji świetna zabawa. Zapisz się jako aktywny słuchacz, a będziesz mieć okazję, by ćwiczyć śpiew razem z zespołem!

Przygotuj się na 3 dni wokalnych ćwiczeń, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności, poprawić emisję i impostację głosu, oraz kształcić słuch muzyczny. Wszystko to pod okiem doświadczonej kadry Szumilo Art Forum Group! Możesz zapisać się na 1, 2 lub 3 dni. Pamiętaj, że warsztaty to nie tylko nauka, ale także integracja i zabawa. Po ćwiczeniach czeka na Ciebie relaks nad jeziorem i wspólne atrakcje, grill integracyjny.

Szczegółowa oferta do pobrania pod linkiem: KLIKNIJ TUTAJ

Zapisy – w Szumilo Art Forum Group:

tel. +48 606 484 424

kontakt@szumiloartforum.pl

szumiloartforum.pl

#wakacje #warsztaty #warsztatywokalne #kampus #relaks #nauka #jedynatakaszkola #przyjemnezpożytecznym #szumilo #artforum #rozśpiewanewakacje #wieleń #integracja #przygoda#twójczas

Jedna odpowiedź do „Warsztaty Wokalne nad jeziorem 16-18 sierpnia”

  1. Finał warsztatów wokalno-teatralnych lipiec 2023 – Szkoła śpiewu Szumilo ART FORUM

    […] się w ART FORUM wiele – codzienne lekcje, przeróżne projekty, w sierpniu czekają nas warsztaty wokalne (jest kilka wolnych miejsc dla aktywnych słuchaczy – będziemy się szkolić nad pięknym […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz lub opinię oświadczasz, że zapoznałeś się i zgadzasz z Regulaminem dodawania opinii.